Dovolená na Madeiře u moře
Vlajka Madeiry

Hotel Calheta Beach s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Calheta Beach na Madeiře v lokalitě Calheta. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v madeirské lokalitě Calheta 2021.

1Madeira.cz    >    
Calheta    >    

Hotel Calheta Beach - Calheta 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotel Calheta Beach - Calheta na Madeiře

Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira na jaře 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až neděle 21. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 23990,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira na jaře 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 26. květen až středa 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 24009,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira v létě 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až středa 30. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 26009,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až středa 28. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 184 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 27319,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až středa 18. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 205 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 26839,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira na podzim 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 226 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 26359,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira na podzim 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. září až středa 22. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 26079,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira na podzim 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 6. říjen až středa 13. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 261 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 24149,- Kč.
 
Hotel Calheta Beach
Dovolená Madeira na podzim 2021 v lokalitě Calheta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Calheta Beach, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 13. říjen až středa 20. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 268 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 23799,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Calheta podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal