Dovolená na Madeiře u moře
Vlajka Madeiry

Porto Mare Hotel s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Porto Mare Hotel na Madeiře v lokalitě Funchal. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v madeirské lokalitě Funchal 2020.

1Madeira.cz    >    
Funchal    >    

Porto Mare Hotel - Funchal 2020

Vyhledávání zájezdů

Porto Mare Hotel - Funchal na Madeiře

Porto Mare Hotel
Dovolená Madeira 2020 - Funchal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Mare Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 28. červenec až úterý 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 30090,- Kč.
 
Porto Mare Hotel
Dovolená Madeira 2020 - Funchal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Mare Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 29. červenec až pondělí 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 25490,- Kč.
 
Porto Mare Hotel
Dovolená Madeira 2020 - Funchal v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Porto Mare Hotel, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 41690,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Funchal podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal