Dovolená na Madeiře u moře
Vlajka Madeiry

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů na Madeiru 2021. Dovolená s golfem All Inclusive. ☀️ Golfové pobyty na Madeiře 2021 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky na Madeiru. Madeira 2021.

Golf Madeira - Madeira 2021

Vyhledávání zájezdů

Golf Madeira podle termínu

Vidamar Resorts Madeira - Golf
Dovolená Madeira na jaře 2021 v lokalitě Funchal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vidamar Resorts Madeira - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 31490,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Vidamar Resorts Madeira - Golf
Dovolená Madeira v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Funchal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vidamar Resorts Madeira - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 32690,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Vidamar Resorts Madeira - Golf
Dovolená Madeira v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Funchal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vidamar Resorts Madeira - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 33890,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Vidamar Resorts Madeira - Golf
Dovolená Madeira v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Funchal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vidamar Resorts Madeira - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 33890,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Vidamar Resorts Madeira - Golf
Dovolená Madeira v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Funchal v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vidamar Resorts Madeira - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 33890,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Madeira podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal